Ankara Havaalanı Transfer, Havaalanın dan belli bir adres e ulaşmak isteyen veya belli bir adresten havaalanına ulaşmak isteyen misafirlerimizin tercih ettiği bir hizmet seçeneğidir. Bir çok yolcunun aradığı özellik ise yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı ve güvenilir olmasıdır. Black Shuttle Vip aranan bütün özelliklere cevap veriyor ve size bu konuda en iyi hizmeti sunuyoruz. Havalimanı transfer hizmeti, kolay bir hizmet olarak görülse de yanlış tercih edilen firma  kötü sonuçlar yaşayabilirsiniz.

Zaman hayatımızdaki en büyük kazançlardan. Birçok iş adamı, iş insanı uçaktan iner inmez katılacağı iş görüşmesi için zamanla yarışmaktadır aynı zamanda bunun hızlı ve güvenli olmasını istemesi en büyük hizmet seçeneklerinden biridir. Tabi bu konuda diğer bir sorun da ücretlendirme konusu olmaktadır. Düşük ücretlere yüksek kalite hizmet almak, bulmak birçok yolcu için kolay değildir, Bu konuda birçok firma bulunmakta ve yeterince araştırılmadığı için hizmet alma konusunda değerli olan zamanınız akıp gitmektedir

Ankara Havaalanı Transfer Firmaların kurumsal olması ve vip lüks taşımacılık hizmetleri için onaylı belgelere sahip olması gerekmektedir. Tursab – D2 – Şoförler için Src ve Piskoteknik gibi belgeler ile siz misafirlerimize lüks hizmet vermekteyiz

Black Shuttle Vip, havaalanı transfer hizmeti kapsamında sizlere geniş imkanlar sunmaktadır. Yolculuk için araç seçebilme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda Vip havaalanı transfer hizmeti almak isterseniz bu alanda da geniş lüks, vip araç filomuz ve vip hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca kişi sayısına uygun araçlarımız 8 kişilik, 16 kişilik 30 kişilik araçlarımızla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Seyahatlerinizi ailenizle, iş arkadaşlarınızla edebilirsiniz veya tek olarak yapabilirsiniz. Vip hizmetlerimizi geniş tuttuğumuzdan her türlü hizmetimize anında 7/24 rezervasyon 05324474566 numaramızdan ulaşabilirsiniz. Üstelik çok cazip fiyatlara! Her bütçeye uygun ücret tekliflerimiz bulunmaktadır.

Talep ve Rezervasyonlarınızı Black Shuttle Vip web sitemizdeki online rezervasyon bölümünden yada 7/24 Whatsapp üzerinden yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için 24 saat arayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra organize işlemlerimiz hızlı bir şekilde başlatılacaktır. Uygun rotalar, yemek hizmetleri için restoranlar, ikramlıklar, araçlar hepsi planlanacak ve size en uygun kaliteli hizmet sağlanacaktır. Ayrıca firmamız, tedbirli olmayı başlıca ilkesi olarak benimsediğinden araçlarının bakımını periyodik olarak yetkili servislere yaptırmaktadır.

Havalimanı transferi konusunda problem olan şeylerden biri trafik yoğunluğu ve araçta meydana gelen aksaklıklardır. Ekibimiz tüm bunları düşünerek hareket etmektedir. Öncelikle trafik yoğunluğuna takılıp kalmamak için uygun ve kestirme rotaları belirler, bu sayede hiçbir randevunuza geç kalmazsınız ve zamandan kazanabilirsiniz. İkinci problem içinse araçlarımızın bakımını düzenli yapmaktayız. Eğer aksaklık oluşursa ise sürücü personellerimiz bu alanda eğitimli olduğundan bu sorunla eksiksiz bir şekilde ilgilenerek sorunu halletmektedir. Firmamızdan transfer hakkında yardım almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü