Esenboğa Havaalanı Transfer

Ankara Black Shuttle olarak fuar ve kongre organizasyonlarında havalimanı ile etkinlik merkezi arasında “shuttle” tipi ulaşım sağlamak üzere VIP araçlarla özel servis hizmeti verebilmekteyiz. Fuar ve kongre organizasyonlarınızda misafirlerinizin havalimanından kongre/fuar merkezine, fuar alanından havalimanına ya da otele toplu, planlı ve hızlı ulaşımı lüks ve konfor anlayışından kopmadan sağlamak istediğinizde Black Shuttle’ın transfer hizmeti sizin için en güvenilir çözüm olacaktır.

Ankara’da merkezi noktalarla havalimanları arasında shuttle hizmeti sunmak, Black Shuttle’ın gelecek planları arasında yer almaktadır.

 

Esenboğa Havaalanı Transfer – Ankara Shuttle

Esenboğa havaalanı transfer shuttle, uçak havalimanına indikten sonra yolcuların gidecekleri yere konforlu ve güvenli bir uçuş yapmalarını sağlayan hizmetler bütünüdür. Havalimanı transfer hizmeti süreci, rezervasyon anında verilen çağrı merkezi hizmeti ile başlar. Bu süreç yolcunun adresine ulaşım tamamlanana kadar çeşitli aşamaları içerir. Verilen taşıma hizmetinin kalitesini ve başarısını belirleyen en önemli faktör, bu hizmeti veren firmanın her aşamada göz önünde bulundurması ve mutlaka saygı duyması gereken profesyonellik ve özveridir. Bu açıdan Esenboğa Havaalanı transfer – shuttle hizmeti kusursuz havalimanı transferleri sağlamak için sunduğu ulaşım çözümünün her aşamasında uzman bir ekiple çalışır. Bunun yanı sıra alınan hizmetten memnun kalınması adına profesyonellik ve titizlik ile çalışır.

Esenboğa Havaalanı Transfer Çeşitleri

Esenboğa havaalanı hızlı transfer, sizi uçağınızın ineceği havalimanından alıp gideceğiniz yere veya otelinize ulaştıracak bir servis türüdür. Havalimanı transfer hizmeti, sabit ve kullanışlı bir transfer hizmetidir. Kesintisiz havalimanı transferleri için Ankara’ya varışınızdan en az 2 saat önce rezervasyonunuzun yapılıp onaylanması gerekmektedir. Havalimanı transfer hizmeti, otelinizden veya adresinizden havalimanına gitmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir servis türüdür. Haritanızı oluşturduktan sonra, hızlı ve kolay havaalanı servisi rezervasyonu için Esenboğa Havaalanı transfer – shuttle hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. Firmanın şoförü sizi bulunduğunuz yerden alacak ve seçtiğiniz özel araçla sizi güvenli bir şekilde havalimanına götürecektir. Teslim alma hizmeti herhangi bir zamanda kesintisiz olarak mevcuttur. Ayrıca istediğiniz zaman sınırsız rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra seyahat ihtiyaçlarınıza göre özel noktadan noktaya veya kapıdan kapıya transferlerden de yararlanabilirsiniz.

Esenboğa Havaalanı Shuttle Hizmeti

Esenboğa havaalanı shuttle, havaalanı ulaşımında popüler bir araçtır. Bu transfer için kullanılan aracın birden fazla müşteri tarafından paylaşıldığı bir hizmettir. Bu, ortam da paylaşıldığı için kişi başı çok düşük bir fiyata yapılır. Genel olarak bu ulaşım türünü kullanırken uçuş programınızı dikkate alan bir transfer kullanmanız önerilir. Örneğin mesafeyi göz önünde bulundurarak bu araçlara planlanan saatten 2-3 saat önce binmeniz önerilir. Araçların rahatlığı sayesinde ise havalimanına uzun yolculukların konforlu geçmesi planlanır.

Esenboğa Havaalanı Transfer – Shuttle Fiyatları

Havalimanından yolcuların ulaşmak istedikleri varış noktasına kadar havalimanında gerekli yasal işlemleri tamamlayan ve uçaktan inmelerini sağlayan şirkete havalimanı servis şirketi denir. Havalimanı transferleri, özel ulaşım hizmeti verenler ve araç paylaşımlı ve yolcu taşımacılığı hizmeti verenler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Özel taşıyıcılar, havalimanına gidiş geliş için özel olarak belirlenmiş araçlar kullanır. Yani birbirini tanımayan yolcular aynı aracı aynı anda kullanmazlar. Ortak havalimanı servis şirketi, belirli saatlerde havalimanına toplu ulaşım sağlayan bir şirkettir. Bu açıdan shuttle hizmeti, uçak havalimanına indiğinde birbirini tanımayan kişilerin aynı ulaşım aracını kullanmasını sağlar. Örneğin Esenboğa Havaalanı transfer – shuttle havalimanında belirli saatlerde gerçekleştirilen paylaşımlı transferleri kullanarak havalimanlarına veya havalimanına gitmek isteyenlere transfer hizmeti sunmaktadır.

7×24 Rezervasyon: +90 532 447 45 66

Black Shuttle’dan size özel hizmetler;

 • Şoförlü Araç Tahsis,
 • Şoförlü Araç Kiralama,
 • Günlük Şoförlü araç Kiralama,
 • VIP Transfer,
 • Evden Havaalanına Transfer,
 • Havalimanı Otel Transferi,
 • Özel Transfer,
 • İzmir Havalimanı Transfer,
 • Kayak Transfer,
 • Classic Transfer,
 • Havaalanından Eve Transfer,
 • Passat Transfer,
 • Vito Transfer,
 • Vip Minibüs Transfer,
Menü