Ankara Shuttle

Ankara Shuttle, Esenboğa Airport Transfer 7/24 Ankara Esenboğa Havalimanı başta olmak üzere Ankara’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Ankara’da sizi dilediğiniz saatte dilediğiniz noktadan alıp ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla iş seyahatleri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için servis sunmaktayız.

Sizin için çok geç bir saatte ya da uzak bir noktada olabilir ancak önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Ankara Black Shuttle Transfer 7/24 sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

Ankara’ya fuar için mi geliyorsunuz? Fuar takviminize ve fuar ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp fuar alanına tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

. Fiyatlarımız oldukça makul ve personelimiz her zaman güler yüzlü, profesyonel. Bizim için en önemlisi güven ve huzur içinde en yüksek konforda transferlerinizi gerçekleştirmek.

 

Havaalanı transferleri, uluslararası bir hizmet ağı gerektiren küresel bir operasyondur.

 Shuttle Hizmeti Nedir?

insanların havalimanından alınıp toplu bir şekilde eve bırakılması işlemlerini kapsar. Ancak shuttle hizmeti, tercih ettiğiniz aracı ve hareket saatini seçmenize izin vermez. Fakat havalimanından veya belirli bir adresten belirli bir adrese gitmek isteyen müşteriler için uygun bir hizmet seçeneği sunar. Birçok kişinin istediği özellikler yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı ve güvenilirdir. Bu açıdan firma, ihtiyacınız olan tüm özellikleri yerine getirir ve bu konuda en iyi hizmeti sunar. Havaalanı transferlerinin basit bir hizmet olduğu varsayılır. Ancak yanlış şirket seçildiğinde kötü sonuçlar olabilir. Birçok kişi, uçaktan iner inmez katıldığı iş görüşmeleri için zaman yarışına girer. Bundan dolayı seçilen firmanın hızlı ve güvenli olması önemlidir. Ayrıca bu hizmet ile ilgili dikkat edilmesi gerekilen bir diğer konu da fiyatlardır. Düşük fiyata kaliteli hizmet bulmak pek çok yolcu için kolay bir iş değildir. Ancak firma, bunun için de uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır

Lüks bir karşılama hizmeti olan VIP Transfer, kişiye özel bir karşılama hizmetidir. VIP Transfer, binmek istediğiniz aracı seçmenizi, tarih ve saati önceden planlamanızı sağlar. Planlama sırasında verilen adrese lüks ve konforlu bir minibüs sizi belirlenen yere bırakacaktır. Bu açıdan bu hizmet, en çok tercih edilen havalimanı transfer hizmetidir. Toplantı, organizasyon ve davet gibi özel etkinliklere katılırken de kaliteli ve konforlu sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak VIP servis ücreti standart servis otobüsü ve normal arabalara göre daha yüksektir. Profesyonel olarak eğitilmiş bir sürücü sizi evinizden alıp zamanında lüks bir arabaya bırakacağından, bu değerli ve konforlu bir yolculuktur

Transfer hizmetleri, transfer şirketinin sağladığı iletişim ve erişim seçeneklerine göre acente tarafından satın alınır. Yönlendirme hizmetlerine genellikle telefonla veya bir web sitesinden çevrimiçi bir çağrı merkezi aranarak ulaşılabilir. Bunun yanı sıra rezervasyonları güvence altına alır ve kolay transferlere izin verir. Güvenilir, yüksek kaliteli, profesyonel bir şirket olarak, ihtiyacınız olan bütün işlemleri kolay bir şekilde halleder. Bu açıdan firma, havalimanı shuttle hizmeti kapsamında birçok imkan sunar. Bunun yanı sıra seyahatiniz için bir araç seçme hakkına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca VIP havalimanı transferlerinden yararlanmak isterseniz bu alanda çok sayıda lüks araç ve VIP hizmeti de sunmaktadır. Şoförlü Araç Tahsis,

  • Şoförlü Araç Kiralama,
  • VIP Transfer
  • Havalimanı Otel Transferi
  • Kayak Transfer,
  • Classic Transfer
Menü