ankara havaalanı transfer

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Ankara

7/24 Rezervasyon: +90 532 447 45 66

Şoförlü Araç Kiralama Ankara

Şoförlü araç kiralama Ankara, Ankara başta olmak üzere Lüks araç kiralama, gitmek istediğiniz rotaya giden yolu kendiniz kullanmak yerine bilen bir şoförün kullandığı bir araçla gitmenizi sağlar. Bu açıdan daha rahat ve güvenli bir şekilde adrese ulaşabilirsiniz. İş gezileriniz için araç kiralayabileceğiniz gibi turizm amaçlı da günlük veya uzun süreli şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şehrinizde şoförlü araç kiralayabileceğiniz gibi şehirler arası şoförlü araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Tüm koşullar ayarlandığında, şoförlü araç kiralama hizmeti satın almak çok kolaydır.  Şoförlü araç kiralama – Lüks araç kiralama vip Tüm hizmetlerde olduğu gibi şoförlü araç kiralamanın da belirli şartları bulunmaktadır. Ehliyet ve yaş sınırı gibi koşullar araç kiralama şirketi tarafından belirlenir.

Araç filomuz : Şoförlü lüks kiralama

Mercedes E Class Şoförlü kiralama

Mercedes S Class Şoförlü kiralama

Mercedes Vito Vip Şöförlü kiralama

Ankara Black Shuttle, Şoförlü araç kiralama – Lüks araç kiralama olarak siz değerli müşterilerine esnek Şoförlü Araç Kiralama Havaalanı Transfer ve shuttle çözümleri üretmektedir. Günlük şöförlü araç Kiralama Ankara, Şehir içinde günlük olarak istediğiniz her noktaya ulaşmak ya da dilediğiniz gün sayısı boyunca ülke içinde istediğiniz her yere transfer ve çeşitli gezi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 7/24 rezervasyon: +90 532 447 45 66 hizmet sunmaktayız. ankara şöförlü araç kiralama

 

Dilerseniz havalimanında ya da bildirdiğiniz herhangi bir noktada karşılamanın ardından ihtiyacınız olan günler boyunca tüm ulaşımınızı sağlayabileceğiniz lüks binek, minibüs ve midibüslerle birlikte profesyonel şoförlerimizle sürüş emniyeti ve konforu yaşayabileceksiniz.
Önceden rezervasyon imkanı ile dilediğiniz lüks aracı şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.  adres aramak ile uğraşmazsınız, otopark sorunu yaşamazsınız, şöförlü vip araç kiralama ile Siz keyfini sürün…
iş toplantısı yada özel işleriniz için şoförlü lüks araç kiralama hizmetinde evrak işleri, yakıt sorunu, aracınız temiz mi değil mi, aracı teslim alma ve teslim etme zaman kaybını ve bunun gibi birçok can sıkıcı soruyu geride bırakırsınız.
Zamanın çok değerli olduğu her anımızda siz değerli misafirlerimiz için her bir ayrıntıyı düşünüp hareket etmekteyiz. Ekonomik binek araç, Lüks binek araç, Minibüs ve Vip minibüs. kişi sayısınına göre Midibus veya Otobüs olarak hizmet vermekteyiz.
Limuzin, ultra vip yada S class olarak protokol hizmetlerinde en lüks araçları bulabileceğiniz tek adres. Dilediğiniz saat kadar kiralayıp hizmet alabilirsiniz, extra ücretlerle supriz yaşamazsınız. 7/24 rezervasyon numaralarımızdan araç bilgisi ve kiralama için gereken herşeyi öğrenebilirsiniz.

 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama özel günler, düğünler ve turlar için herkesin ihtiyaç duyduğu bir kiralama hizmetidir. Özel şoförler tarafından araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin özellikle dağlık bölgesi nedeniyle, sürücü deneyiminden dolayı mürettebatlı araçlar tercih edilebilir. Seyahat acenteleri, gruplar ve shuttle hizmeti olan kişiler için araç kiralama gereksinimleri, lüks araç kiralama gereksinimleri gibi kiralama şirketlerine göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca şoförlü araç kiralama dahil araç teslim alma ve bırakma gibi hizmetler de mevcuttur.

Şoförlü Araç Kiralamak İçin Ne Gerekli?

Şoförlü araç kiralama şartları büyük firmalar tarafından belirlenir ve detaylar firmadan firmaya değişiklik gösterir. Sürücülü araçlar, çoğunlukla büyük şehirlerde ve turistik yerlerde kullanılır. Bu açıdan özellikle Ankara’da bu hizmet aktif olarak kullanılmaktadır. Bazı firmalar şoförlü araç kiralamak için yaş sınırını 24 olarak belirlemektedir. Ancak araç tipine ve araç modeline göre de bir yaş sınırı olabilir. Şoförlü araç kiralama hizmeti zorunlu olmamakla birlikte, üst segment kullanıcıları, yol bilgisi ve ileri düzeyde sürücü eğitimi gerektirdiğinden, şoförlü kiralamanın üst segmentinde araç kiralayabilirler. Şoförlü araç kiralama hizmetini kullanmak için öncelikle bu hizmetin lokasyonunu ayarlamanız ve depozito ödemeniz gerekmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Şoförlü araç kiralama fiyatları araç modeli, kullanım süresi ve aracın markasına göre farklı olabilir. Normal araç kiralama ile şoförlü araç kiralama arasında fark vardır. Şehirlerarası şoförlü araç kiralama fiyatların mesafe artması açısından yüksek olmasına neden olabilir. Ayrıca mesafeye göre sunulacak hizmetin çeşitliliği de artış göstermektedir. Bunun nedeni hizmet kalitesinin artmasıdır. Ayrıca yakıt, otoyol geçişleri, geçiş ücretleri ve özel geçiş ücretleri gibi ek masrafları kimin ödeyeceğini de belirlemek gerekir. Bazı araç kiralama şirketleri bu oranları toplam hizmet bedellerine dahil ederken, bazıları da sözleşmelerine ek olarak belirler. Ücretler iki kategoride bulunabilir. Bunlar tek yön veya gidiş dönüş şeklindedir. Tek yön için fiyat gidiş-dönüşten daha uygundur. Ortalama fiyat, tüm bu koşullara göre belirlenir. Bu nedenle şoförlü araç kiralama için sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bu yüzden kolay ve hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Şoförlü lüks araç kiralama, günümüzde en popüler ve sıklıkla öncelikli işlemlerden biridir. Araba kiralama, bir arabayı satın almadan önce belirli bir bedel karşılığında kullanma hakkının imzalanması işlemidir. VIP araç kiralama fiyatları, araç kiralama alanındaki en iyi ücretli hizmetlerden biridir. Sebebi ise VIP otomobillerin lüks ve konforu bir araya getirmesidir. Bu açıdan lüks araç kiralama için iki seçenek vardır. Bunlar kısa vadeli ve uzun vadeli kiralamalar olarak ayrılır. Kısa süreli kiralık araçlar genellikle gezi amaçlı özel aracı olmayan şehir dışı turistler tarafından tercih edilmektedir. Uzun dönem araç kiralama hizmeti ise, şirketler ve firmalar arasında en çok tercih edilenidir.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Nedir?

VIP arabalar genellikle özel günlerde tercih edilir. Bu yüzden şoförlü bir VIP araba kiralamak, genel olarak özel günler, toplantılar ve şirketler için tavsiye edilir. Bu sayede araçta bulunanlar hareket etmekte serbesttir. Ayrıca şoförlü lüks araç kiralama hizmeti sayesinde özel bir akşam etkinliğinde kolay bir şekilde eve gelebilirsiniz. Şoförlü araç kiralama süreci sayesinde, araçtaki herkes araç kullanmak zorunda kalmadan rahat bir ortamın keyfini çıkarabilir. Şoförlü araç kiralamanın bir diğer avantajı da yabancı bir şoförün turistlerin havalimanına ulaşmasına yardımcı olabilmesidir. Turistler rahat ve keyifli ulaşım araçlarına sahiptir. Bu açıdan navigasyon ve yönlendirme sıkıntısı çekmeden seyahat edebilirler.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Neden Tercih Edilir?

En özel gününüzde şoförlü lüks araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. VIP araçlar özellikle özel günler için son derece lüks ve konforludur. Bazı kişiler özel günlerde bu arabalarla benzersiz bir deneyim yaşamak isterler. Ancak bazen VIP arabalar ünlülerin tercih ettiği özel bir araba olarak karşımıza çıkar. VIP aracı diğer araçlardan ayıran bir takım önemli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında dayanıklı kırılmaz cam ve bir felaket veya kaza durumunda güvenlik ve konfor sunan sağlam metal takviyeli muhafaza yer alır. Aynı zamanda VIP araçlar, diğer araçlarda pek rastlanmayan teknik imkanlar, eğlenceli ortamlar ve şık görünümler sunar. Lüks ve tam donanımlı VIP araç kiralama hizmetleri performans, fayda ve yetenekler açısından farklılık göstermektedir. VIP araç kiralama fiyatı istenilen aracın müsaitliğine bağlıdır. Ayrıca genellikle diğer araçlardan daha pahalıdır. Ancak fiyatlar olarak en uygun fiyatları kolayca bulabilirsiniz.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Şoförlü lüks araba kiralamanın maliyeti şirketten şirkete değişir. Şoförlü lüks araç kiralama kapsamında verdiği araç kiralama hizmeti piyasadaki diğer firmalara göre daha uygundur. Bu konuda firma, müşterilerine değer vermektedir. Ayrıca seyahatiniz sırasında karşılaştığınız olumsuz durumları şirkete bildirerek birlikte çalışabilir ve sorunu en kısa sürede çözebilirsiniz. Bunun yanı sıra kiraladığınız aracı seçme hakkına da sahipsiniz. Daha fazla bilgi ve araç görünümleri için ise firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayede fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama, gitmek istediğiniz rotaya giden yolu kendiniz kullanmak yerine bilen bir şoförün kullandığı bir araçla gitmenizi sağlar. Bu açıdandaha rahat ve güvenli bir şekilde adrese ulaşabilirsiniz. İş gezileriniz için araç kiralayabileceğiniz gibi turizm amaçlı da günlük veya uzun süreli şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şehrinizde şoförlü araç kiralayabileceğiniz gibi şehirler arası şoförlü araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Tüm koşullar ayarlandığında, şoförlü araç kiralama hizmeti satın almak çok kolaydır. Tüm hizmetlerde olduğu gibi şoförlü araç kiralamanın da belirli şartları bulunmaktadır. Ehliyet ve yaş sınırı gibi koşullar araç kiralama şirketi tarafından belirlenir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama özel günler, düğünler ve turlar için herkesin ihtiyaç duyduğu bir kiralama hizmetidir. Özel şoförler tarafından araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin özellikle dağlık bölgesi nedeniyle, sürücü deneyiminden dolayı mürettebatlı araçlar tercih edilebilir. Seyahat acenteleri, gruplar ve shuttle hizmeti olan kişiler için araç kiralama gereksinimleri, lüks araç kiralama gereksinimleri gibi kiralama şirketlerine göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca şoförlü araç kiralama dahil araç teslim alma ve bırakma gibi hizmetler de mevcuttur.

Şoförlü Araç Kiralamak İçin Ne Gerekli?

Şoförlü araç kiralama şartları büyük firmalar tarafından belirlenir ve detaylar firmadan firmaya değişiklik gösterir. Sürücülü araçlar, çoğunlukla büyük şehirlerde ve turistik yerlerde kullanılır. Bu açıdan özellikle Ankara’da bu hizmet aktif olarak kullanılmaktadır. Bazı firmalar şoförlü araç kiralamak için yaş sınırını 24 olarak belirlemektedir. Ancak araç tipine ve araç modeline göre de bir yaş sınırı olabilir. Şoförlü araç kiralama hizmeti zorunlu olmamakla birlikte, üst segment kullanıcıları, yol bilgisi ve ileri düzeyde sürücü eğitimi gerektirdiğinden, şoförlü kiralamanın üst segmentinde araç kiralayabilirler. Şoförlü araç kiralama hizmetini kullanmak için öncelikle bu hizmetin lokasyonunu ayarlamanız ve depozito ödemeniz gerekmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Şoförlü araç kiralama fiyatları araç modeli, kullanım süresi ve aracın markasına göre farklı olabilir. Normal araç kiralama ile şoförlü araç kiralama arasında fark vardır. Şehirlerarası şoförlü araç kiralama fiyatların mesafe artması açısından yüksek olmasına neden olabilir. Ayrıca mesafeye göre sunulacak hizmetin çeşitliliği de artış göstermektedir. Bunun nedeni hizmet kalitesinin artmasıdır. Ayrıca yakıt, otoyol geçişleri, geçiş ücretleri ve özel geçiş ücretleri gibi ek masrafları kimin ödeyeceğini de belirlemek gerekir. Bazı araç kiralama şirketleri bu oranları toplam hizmet bedellerine dahil ederken, bazıları da sözleşmelerine ek olarak belirler. Ücretler iki kategoride bulunabilir. Bunlar tek yön veya gidiş dönüş şeklindedir. Tek yön için fiyat gidiş-dönüşten daha uygundur. Ortalama fiyat, tüm bu koşullara göre belirlenir. Bu nedenle şoförlü araç kiralama için sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bu yüzden kolay ve hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Şoförlü lüks araç kiralama, günümüzde en popüler ve sıklıkla öncelikli işlemlerden biridir. Araba kiralama, bir arabayı satın almadan önce belirli bir bedel karşılığında kullanma hakkının imzalanması işlemidir. VIP araç kiralama fiyatları, araç kiralama alanındaki en iyi ücretli hizmetlerden biridir. Sebebi ise VIP otomobillerin lüks ve konforu bir araya getirmesidir. Bu açıdan lüks araç kiralama için iki seçenek vardır. Bunlar kısa vadeli ve uzun vadeli kiralamalar olarak ayrılır. Kısa süreli kiralık araçlar genellikle gezi amaçlı özel aracı olmayan şehir dışı turistler tarafından tercih edilmektedir. Uzun dönem araç kiralama hizmeti ise, şirketler ve firmalar arasında en çok tercih edilenidir.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Nedir?

VIP arabalar genellikle özel günlerde tercih edilir. Bu yüzden şoförlü bir VIP araba kiralamak, genel olarak özel günler, toplantılar ve şirketler için tavsiye edilir. Bu sayede araçta bulunanlar hareket etmekte serbesttir. Ayrıca şoförlü lüks araç kiralama hizmeti sayesinde özel bir akşam etkinliğinde kolay bir şekilde eve gelebilirsiniz. Şoförlü araç kiralama süreci sayesinde, araçtaki herkes araç kullanmak zorunda kalmadan rahat bir ortamın keyfini çıkarabilir. Şoförlü araç kiralamanın bir diğer avantajı da yabancı bir şoförün turistlerin havalimanına ulaşmasına yardımcı olabilmesidir. Turistler rahat ve keyifli ulaşım araçlarına sahiptir. Bu açıdan navigasyon ve yönlendirme sıkıntısı çekmeden seyahat edebilirler.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Neden Tercih Edilir?

En özel gününüzde şoförlü lüks araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. VIP araçlar özellikle özel günler için son derece lüks ve konforludur. Bazı kişiler özel günlerde bu arabalarla benzersiz bir deneyim yaşamak isterler. Ancak bazen VIP arabalar ünlülerin tercih ettiği özel bir araba olarak karşımıza çıkar. VIP aracı diğer araçlardan ayıran bir takım önemli özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında dayanıklı kırılmaz cam ve bir felaket veya kaza durumunda güvenlik ve konfor sunan sağlam metal takviyeli muhafaza yer alır. Aynı zamanda VIP araçlar, diğer araçlarda pek rastlanmayan teknik imkanlar, eğlenceli ortamlar ve şık görünümler sunar. Lüks ve tam donanımlı VIP araç kiralama hizmetleri performans, fayda ve yetenekler açısından farklılık göstermektedir. VIP araç kiralama fiyatı istenilen aracın müsaitliğine bağlıdır. Ayrıca genellikle diğer araçlardan daha pahalıdır. Ancak fiyatlar olarak en uygun fiyatları kolayca bulabilirsiniz.

Şoförlü Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Şoförlü lüks araba kiralamanın maliyeti şirketten şirkete değişir. Şoförlü lüks araç kiralama kapsamında verdiği araç kiralama hizmeti piyasadaki diğer firmalara göre daha uygundur. Bu konuda firma, müşterilerine değer vermektedir. Ayrıca seyahatiniz sırasında karşılaştığınız olumsuz durumları şirkete bildirerek birlikte çalışabilir ve sorunu en kısa sürede çözebilirsiniz. Bunun yanı sıra kiraladığınız aracı seçme hakkına da sahipsiniz. Daha fazla bilgi ve araç görünümleri için ise firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayede fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Şoförlü Hizmetlerimiz

şöförlü araba kiralama
şöförlü tam gün tahsis
şöförlü otomobil kiralama
şöförlü passat tahsis
şöförlü vito tahsis
passat transfer
şehirlerarası transfer
şehirlerarası şöförlü minibüs kiralama
vito transfer
şöförlü lüks araç kiralama
şöförlü vip araç kiralama
şöförlü minibüs kiralama
şöförlü vito kiralama

Black Shuttle’dan size özel hizmetler;

 • Şoförlü Araç Tahsis,
 • Şoförlü Araç Kiralama,
 • Günlük Şoförlü araç Kiralama,
 • VIP Transfer,
 • Evden Havaalanına Transfer,
 • Havalimanı Otel Transferi,
 • Özel Transfer,
 • İzmir Havalimanı Transfer,
 • Kayak Transfer,
 • Classic Transfer,
 • Havaalanından Eve Transfer,
 • Passat Transfer,
 • Vito Transfer,
 • Vip Minibüs Transfer,
Menü