ankara shuttle firmalarıAnkara Shuttle Firmaları içinde 12 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermekten keyif duymaktayız. Firmamız yeniliklerine yenilik katarak kendi bünyesinde gelişmeye devam etmektedir. Havalimanı transfer işlerinde kesinlikle bizi seçmenizi tavsiye ediyorum. Havalimanı transfer şirketleri arasında kesinlikle en iyisi biziz. Ankara Shuttle Firmaları arasında firmamız olarak en rahat, en konforlu ve en lüks hizmeti bizler sunmaktayız. Herhangi bir havalimanı transferi işinde taksiye vereceğiniz yüklü miktarda ücret veya özel aracınıza dolduracağınız yüklü miktarda yakıt yerine Ankara Shuttle Firmaları olarak bizi seçerseniz güvenilir bir seyahat sürmenin tadını çıkarabilirsiniz. Havalimanı transfer firmaları arasında en güvenilir ulaşım şansını sunduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz ve diğer havalimanı transfer firmaları arasında en konforlu, en lüks hizmeti verdiğimizi iddia ediyoruz.

Ankara Shuttle Firmaları dahilinde yer alan firmamızda kesinlikle araç sıkıntınız bulunmamaktadır. Araç filomuzda o kadar çok araba var ki filomuzdan araba beğenmeme ihtimaliniz olamaz. Ankara Shuttle Firmaları araç filomuzda bulunan tüm arabalarımızda klima gibi genel iç donanımı yüksek performanslı arabalar olduğundan araçla seyahat ettiğiniz sırada bunalmadan sıkılmadan seyahat etme şansına sahipsiniz. En önemlisi ise Ankara Shuttle Firmaları olarak çalışanlarımızın hepsi güler yüzlü çalışanlardır. Güler yüzlü olmak kesinlikle başlangıçta iletişim için çok önemlidir. Bu yüzden bizden memnun kalmanız dileğiyle. Bizler ne kadar anlayışlı olursak sizlerde değerli müşterilerimiz olarak o kadar anlayışlı olursunuz. Ankara Shuttle Firmaları olarak çalışma prensibimiz ne yaparsak karşı taraftan da onu alırız üzerine kurulmuştur. Yakınlarınız veya sevdiklerinizle bir piknik veya toplantı düzenlemek istediğiniz zaman ise araç filomuzdan bir minibüs talep ederek sevdiklerinizle birlik yaptığınız piknik veya toplantının tadını VIP, lüks, konforlu olarak çıkarabilirsiniz.

ankara shuttle firmalarıAnkara Shuttle Firmaları firmamızda araç filomuzdan seçtiğiniz arabaları ister kendiniz isterse firma olarak size yönlendireceğimiz deneyimli ve tecrübeli bir şoför eşliğinde güvenli bir ulaşım tecrübesi yaşamaktasınız. Düzenlediğiniz bir organizasyon veya fuar gibi etkinliklerde sevdiklerinizin veya ailenizin toplu halde kalarak birbirlerinde kopmadan size ulaşmasını istiyorsanız işte tam bu noktada Ankara Shuttle Firmaları olarak biz devreye girmekteyiz. Firmamızın size yönlendirmiş olduğu şoförü Esenboğa havalimanına gönderiyoruz. Sizin sevdikleriniz ve yakınlarınızın şoförümüzü daha rahat görebilmesi için anlaşmış olduğunuz bir kelimeyi kâğıt ile kaldırarak sevdikleriniz ile iletişime geçilmiş olunur. Bu sayede sevdikleriniz güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde organizasyonunuza veya fuarınıza gelmektedir. Geç saatte veya özel aracınız olmadığı veya taksiye yüklü miktarda para vermek istemediğiniz bir anda Ankara Shuttle Firmalarını arayarak araç filomuzdan bir araç ve şoför talep ederek sizi bulunduğunuz adresten alıp dilediğiniz adrese götürmekteyiz. Geç saate işte bu kadar güvenli bir ulaşım yaşamanız firmamız sayesinde şimdi daha da basitleşmektedir.

Ankara Shuttle Firmaları olarak fiyatlarımız müşterilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Havalimanında alınan bir müşterimizi dilediği adrese 69 TL den başlayan fiyatlarla ulaştırmaktayız. Tabi ki fiyatlarımızda seçilecek arabaya ve gidilecek adresin Esenboğa Havalimanına olan uzaklığına göre değişmektedir. Fakat ne olursa olsun fiyatlarımız 69 TL den başlayarak en fazla 1000 TL ye kadar çıkmaktadır. Örneğin Esenboğa Havalimanından Kapadokya ya gitmek 1000 TL olarak fiyatlandırılırken Esenboğa Havalimanından Trengarı’na gitmek 69 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Fiyatlandırmamız bizim içinde sizin içinde sorun teşkil eden bir hal almaması gerekmektedir. Önemli olan ortak bir noktada sizler ve Ankara Shuttle Firmaları olarak bizlerin memnuniyet içerisinde işimizi yapmamızdır. Daha fazla detay için lütfen internet adresimizi ziyaret ediniz www.ankarablackshuttle.com .

Menü