Güzel ülkemiz in güzel İl’ i İzmir. İzmir in turistik ve iş olanakları ülkemiz için artıları olan şehrimizdir. Çok geniş bir alanda yayılan İzmir ulaşım konusunda da sorunlar yaşanmaktadır. Çözüm İzmir havalimanı Transfer

Bu sorunları Black Shuttle Vip Şoförlü Araç Kiralama – Havaalanı Transfer izmir konusunda profesyonel kaliteli hızlı ve güvenilir olarak hizmetinizdeyiz. 7 / 24 Kolay rezervasyon, 7 / 24 Canlı Destek 05324474566, ultra lüks vip araçlarımızla ister evinizden ister iş yerinizden, adres – adres transfer, İzmir havalimanı transfer firmamız şoförlü olarak siz değerli misafirlerimizin her zaman yanında olmaktan gurur duyar. 8 kişilik Mercedes vip vito transferlerimiz de ulaşım rahatlığı ve konforu ile herkese transfer tavsiye edeceksiniz. Kişi sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

izmir havalimanı transfer

Bunun yanı sıra İzmir ve çevre bölgelerinde tam gün ya da yarım gün, saatlik, şoförlü araç kiralama ile bir çok evrak, kağıt imzalamadan, kredi kartı bilgileriniz vermeden adres aramadan, park sorunu olmadan hiç bir şey düşünmeden işlerinize odaklanacaksınız. İzmir Gelin Arabası Kiralama hizmetimizde 8 saat ve 12 saat olarak şöförlü vito kiralama yapabilirsiniz. Şehirlerarası transfer hizmetimiz öncen rezervasyonlu olarak koltuk sigortalı, izin belgeli, araç içi ikramlıklarımızla siz keyfini özel şoförleriniz aracınızı sürsün.

Firmamız Ankara odaklı olup İzmir havalimanı transfer olarak siz değerli misafirlerimiz için İzmir de şube mizi açmış bulunmaktayız. İzmir de şuan için 8 mercedes vito, 2 mercedes sprinter, 2 midibus ve 1 otobüs ile siz konuklarımız ağırlamak mutlu misafirlerle yolumuza devam etmek istiyoruz.

Çok yakında İstanbul, Bodrum, Antalya, Bursa, Konya olmak üzere 5 şube açılacaktır. Bu şubelerimizde aynı hizmetler ve araç kapasitesi yüksek model araçlarla konuklarımıza hizmet anlayışını en üst seviyelere çıkartacaktır.

Ultra lüks geniş iç hacimli vip minibüslerimiz tatilinizde ya da gezilerinizde ulaşım konusunda sizlere uygun fiyat garantisi vermektedir.

 

İzmir ve hangi bölgede hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken web sitemizden www.ankarablackshuttle.com ile , WhatsApp rezervasyon ile 05324474566, isterseniz canlı destek hattımızdan 05324474566 7 gün 24 saat rezervasyon ya da hizmet alabilirsiniz.

Menü