Türkiye nin büyükşehirlerinden İstanbul İzmir Ankara da en çok göç alan şehirlerimizden üretim ne kadarda çok olsa tüketim daha fazladır. Üretim olabilmesi için süreklilik için yardımcı araçlara ihtiyaç duyulmasıdır. Örnekler birçok şekilde olabilir. Örnek verecek olursak ulaşım olarak başlayalım.

Alacağınız araç yıllar geçtikçe değer kaybı, kasko, sigorta vs gibi etkenlerden sürekli bir gider ve kayıp oluşturmaktadır. Gelişen dünya ile birlikte maliyetleri azaltma yolları arayan insanoğlu bunlara çözüm bulmuştur.

Şoförlü araç kiralama yada havaalanı transfer hizmetleri

Sizde problemsiz kolay bir şekilde araç kiralamak isteyenlerden misiniz? Sık sık kiraladığınız problemli kazalı ve sorun çıkaran araçlardan bıktıysanız doğru yerdesiniz. Özellikle merdiven altı diye tabir edilen araç kiralama firmalarından son zamanlarda çok sayıda şikayetler duyulmaktadır. Arızalı araçların kiralanması, araç teslimi esnasında çıkarılan ekstra masraflar gibi çok sayıda şikayet gelmektedir. Sizin de tercihiniz şoförlü araç kiralama ise firmamız black shuttle vip i tercih edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra havaalanı transfer konusunda da sizlere fazlasıyla yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Havaalanında şoförlü araç kiralamak istiyorsanız ve tesliminde aynı şekilde havaalanından yapılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda sonuna kadar yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Ankara nın yerleşimine uzak yerleşim bir bölge olmasından dolayı özellikle havayolu ile gelen yolcular Esenboğa ya ulaşım konusunda bazı sorunlar yaşamaktadır. Esenboğa ya indikten sonra Ankara ya ulaşım konusunda sorun yaşayan yolcular için en uygun seçeneklerden birisi ise Ankara transfer – şoförlü araç kiralama dan 7/24 rezervasyon yapılabilir. Black Shuttle Vip web sitesinden yada 7/24 05324474566 nolu telefonla rezervasyon yaptıktan sonra sizin için özel şoförlü tahsis edilmiş, her transfer öncesi araç içi dezenfektan işlemleri yapılmış olan araç uçağınızın Esenboğa ya iniş saatine göre sizi hazır bekleyecektir. Uçaktan indikten sonra ev, iş yeri, yada sevdiklerinize ulaşıncaya kadar lüks binek araçlarımız yada son model VIP araçlarımız ile konforlu ve rahat bir yolculuk yaparak ulaşım hizmetimizden erkenden başlayabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimiz uçaktan indikten sonra Black Shuttle kalitesinden  transfer hizmeti almak istiyorsanız www.ankarablackshuttle.com sitemiz den bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Menü